את כל ספרי הסדרה כתב רן כהן אהרונוב ואייר יניב שמעוני, מבכירי המאיירים בארץ.

חמשת הספרים בסדרה הפכו לרבי-מכר ונבחרו למצעד הספרים של משרד החינוך.

ילדי בית העץ 1

מבצע חורשה

מקום ראשון במצעד הספרים של משרד החינוך לכיתות א-ג.

מי לא חלם בילדותו להשתייך לחבורה הרפתקנית הנפגשת בבית עץ? איזה ילד לא רוצה שאבא יבנה לו בית עץ, מקום משלו שאליו יוכל להזמין חברים? ואיך מחברים בין החלומות והפנטזיות של ילדים ל”עולם המבוגרים”?

לערן, מאיה ויואב יש בית עץ משותף. הוא שלהם ורק שלהם מאז שהיו קטנים. זהו המקום שבו הם נפגשים, מדברים, שמחים, עצובים, שרים, משתוללים, רבים ומתפייסים. עכשיו נודע להם שבית העץ בסכנה, והם חייבים לפעול, ומהר. אבל איך מצילים עץ, שלא לדבר על חורשה שלמה?…!

ילדי בית העץ 2

לשחרר את כפיר

שמונה ימים לפני סוף החופש הגדול מופיע מתחת לבית העץ אורח משונה מאוד. בעוד ערן, יואב מאיה ואמיר מנסים לגלות מאין הגיע ולמה דווקא אליהם, הם נקלעים לפרשה מסובכת ומותחת, שמעורבים בה ילדים גדולים יותר משכונה אחרת. ילדי בית העץ מבינים שהפעם המוזיקה שלהם לבדה לא תספיק. הם יצטרכו לחשוב על רעיון מבריק כדי לצאת מההרפתקה הזאת בשלום.

ילדי בית העץ 3

ילד לא רגיל

מקום ראשון במצעד הספרים של משרד החינוך לכיתות א-ג.

לא הכול מסתדר לילדי בית העץ בתחילת שנת הלימודים: שני לא בטוחה שהיא רוצה להיות חברה של יואב, מאיה נפגעת מהבנות בכיתה, ואיתי, אח של אמיר, נשלח לבית ספר אחר. כשאיתי נעלם, החבורה מבינה שהיא צריכה לקחת את העניינים לידיים ואפילו לערב את שר החינוך.

ילדי בית העץ 4

אבירי השולחן הירוק

דברים משונים מתרחשים בחורשה של ילדי בית העץ. מישהו שופך בלילות ערימות של פסולת בניין בלב הטבע, ובבית העץ מתגלים שק שינה ומזוודה מוזרה. האם יש קשר בין שני הדברים? ילדי בית העץ נחושים לפתור את התעלומה בעצמם, למרות הסכנה, כי כשיש להם מטרה טובה, הם אף פעם לא מוותרים.

ילדי בית העץ 5

הסוד של סבא אפרים

סודות ישנים וחדשים מעסיקים את ילדי בית העץ. אצל סבא של מאיה בבית מתגלה דלת סתרים של כספת קטנה, אבל לפני שמתברר מה הם בדיוק החפצים המשונים שמתחבאים שם, מישהו פורץ את הכספת ונעלם. ילדי בית העץ יוצאים גם הפעם לחשוף את האמת. האם יצליחו להתגבר על הנוכלים חסרי הלב? האם יגלו למה יואב מתנהג בצורה משונה כל כך?