רן ויאיא כהן אהרונוב הם אחים פעילים חברתיים, המאמינים בכוחם של חלומות ושאיפות ליצור שינוי. בהרצאותיהם המעצימות הם מזמינים אנשים להצטרף למסעם לקראת עולם טוב יותר.

דרך שיתוף סיפורם האישי – מההצלחות והכישלונות בדרך – הם מעודדים אנשים מכל הגילאים לחלום בגדול ולפעול למען שינוי חברתי. יחד נוכל לבנות חברה צודקת וטובה יותר.

כל המפגשים מלווים בקטעי וידאו ושירה בלייב.

מפגש השראה מוסיקלי

להביא את השינוי 

מתאים לכולם מגיל 15- 120

יזמות תרבותית – חברתית בעולם החדש.
מפגש השראה מוסיקלי עם רן ויאיא כהן אהרונוב

מפגש מרגש ומיוחד עם האחים רן ויאיא שפועלים ביחד ולחוד להביא את השינוי. המפגש כולל ביצוע שירים בלייב, קטעי וידאו וסיפורים מרגשים, מצחיקים ואינטימיים על דרכם העצמאית והמשותפת.

רן ויאיא משתפים את הצופים ב”מאחורי הקלעים” של היצירה, בהצלחות גדולות לצד כישלונות כל אחד בדרכו ובתחומו. על הלבטים ונקודות השבר אשר הובילו ליצירה משמעותית שבליבה הרצון “להביא את השינוי” וכיצד חברו יחד ליצירה משותפת וחדשנית שמצליחה להשפיע על ילדים והורים כאחד.

הרצאה יוצאת דופן, כיפית, מצחיקה ומרגשת. הרצאה שמעוררת בצופים דרייב פנימי לעשייה משמעותית.

המפגש שחיכיתם לו!

סוד הקסם של ילדי בית העץ

מתאים לבתי ספר יסודיים ומשפחות וילדים

אנו שמחים להזמינכם לאירוע מיוחד שיגע בלבבות של כולכם – מפגש אינטימי ומרגש עם רן ויאיא כהן אהרונוב, היוצרים של פרויקט “ילדי בית העץ” המצליח ורב השבחים.

זוהי הזדמנות נדירה לפגוש את האחים רן ויאיא, לשמוע מהם באופן אישי את הסיפור המדהים מאחורי יצירת הפרויקט שכבש את ליבם של ילדים והורים כאחד.
האחים יחלקו עמכם את התהליך היצירתי, הרעיונות וההשראה שהובילו אותם ליצור את אחד מהפרויקטים האהובים והמצליחים ביותר לילדים בשנים האחרונות.
בנוסף, תוכלו ליהנות מביצועים חיים ומרגשים של השירים האהובים, ולשמוע את הסיפורים האישיים שמאחורי השירים – כיצד נולד השיר, מה ההשראה שעמדה מאחוריו, וכיצד השירים השפיעו על חייהם של ילדים רבים ברחבי הארץ.

המפגש מהווה הזדמנות נפלאה לקבל השראה ומסר חשוב: כשמאמינים בחלום, הכל אפשרי בכל גיל. אל תחמיצו את ההזדמנות לחוות מפגש מרגש ובלתי נשכח עם רן ויאיא כהן אהרונוב. מומלץ מאוד לכל המשפחה!

כיתת אומן עם יאיא כהן אהרונוב

איך להגשים חלום

מתאים לכולם מחטיבת ביניים ועד 120

סיפורו מעורר ההשראה של יאיא כהן אהרונוב מתחיל בגיל ארבע, כשהוא מגלה את עולם המוסיקה, ומתחיל ללמוד לנגן.

בהרצאה משתף יאיא את הקהל על החלומות שחלם כילד, כנער וכמבוגר ואיך הצליח להגשים אותם. על הדרך הארוכה שבעקבותיה הוקמה להקת “הדג נחש” שהפכה מלהקה ירושלמית קצת מוזרה, ללהקה האהובה והמצליחה ביותר בישראל, כשמאחוריהם יותר מ50 מסעות ברחבי העולם.

על יאיא, בכובע הזמר, שבנה מאפס קריירת סולו, הלחין והפיק תקליטים לאמנים המובילים בארץ ואף קיבל עליהם ארבעה פרסי אקום ביניהם פרס מלחין השנה לשנת 2018 ושני פרסי האקדמיה לטלוויזיה על מוסיקה מקורית.

נשמע את הסיפור המדהים על איך נוצר להיט הענק -“ילד של אבא” ולבסוף, על איך בנסיעה אחת עם ביתו בת השלוש, עלה הרעיון שהפך להיות פרויקט הילדים המצליח ביותר מאז הכבש ה16. פרויקט “ילדי בית העץ” שכולל היום חמישה אלבומים, חמישה ספרים ,סדרת טלוויזיה, הצגות ומופע מוסיקלי. ההרצאה משלבת קטעי וידאו, שירה ונגינה בלייב ומתאימה לכל גיל. ומשאירה את הצופה עם המחשבה שאם תאמין הכל יכול לקרות!

מפגשי סופר עם 

רן כהן אהרונוב

מתאים לבתי ספר יסודיים

רן כהן אהרונוב מקיים מפגש סופר עם תלמידי בית ספר כבר מעל לעשור. המפגש חוויתי ועוסק בכתיבה לילדים.

כל המפגשים הם בליווי סרטונים , סיפורים ושירים מאחורי כתיבת הספרים. המפגשים עוסקים בהתמודדות עם הקושי במעבר מכתיבת הספר לעיבודו להצגה, כתיבת פזמונים ועבודה עם זמרים וזמרות, כתיבת תסריטים לסדרות טלווזיה , ערכים ותפיסות חינוכיות המלוות את הכתיבה של רן. .
רן הוא סופר ילדים ואיש חינוך, פרסם עשרה ספרי ילדים, ובהם חמשת ספרי הסדרה “ילדי בית העץ“, כתב את מילות השירים בארבעת אלבומי הפרויקט, חלקם לצד אחיו יאיא. רבים מספריו הגיעו לרשימות רבי המכר, שלושה מספריו עובדו להצגות וספרו ‘הנקה ופיט’, המגולל את סיפורה של אמו בזמן השואה, זכה בפרס הצגת השנה לילדים. רן הוא מומחה בינלאומי בחינוך לגיל הרך ומשמש יועץ למדינות שונות, בעיקר למדינות מתפתחות באפריקה ובאמריקה. בשנים האחרונות רן מתמקד במענה למשברים הומניטריים ומצבי אסון (המלחמה באוקראינה, ישראל , משבר הפליטים בארצות הברית ועוד…) מפגש חוויתי ומעורר השראה. 

לרן הרצאות נוספות בעיקר בתחום החינוך שמתאימות לאנשי חינוך והורים.

*מפגש זה לא כולל שירה בלייב

להזמנת הרצאות ופרטים:
משכית יעקובסון מזר

להזמנת הופעות